Spočítejte si, kolik vyděláte

Investovaná částka

1 000 000

Minimální výše investice je 1 000 Kč, maximální výše činí 20 mil Kč

Doba investování

5 let

Investici můžete po 1 roce kdykoliv ukončit, max. však po 5 letech

Bonus získá každý klient, který investuje částku nad 50 000 Kč, jako navýšenou hodnotu investice

Celková návratnost nezahrnuje mimořádné výnosy, jejichž výše závisí na budoucím výkonu investičního portfólia a může dosahovat až několika desítek procent ročně

Měsíční výdělek
1.5 % 15 000
Roční výdělek
18 % 150 000
Vstupní BONUS
18 % 48 000
Celková návratnost
190 % 1 900 000

Často kladené dotazy

Kryptly.cz

 • Jak to funguje?

  Zaregistrujete se na našem webu a uhradíte vámi zvolenou výši investice (minimálně 1000 Kč), která bude zajištěna našim korporátním dluhopisem KRYPTLY 2018 24% (Emisní podmínky) a Smlouvou o úpisu a koupi dluhopisů, které vám budou buď doporučenou poštovní zásilkou nebo e-mailem anebo osobně předány do deseti pracovních dnů ode dne přijetí vaší investice. Celý proces lze taktéž zrealizovat osobně v našich kancelářích či přímo u vás doma.

  Vámi poskytnuté finanční prostředky následně zhodnocujeme obchodováním kryptoměn, ICO blockchain projektů a těžbou a dlouhodobým držením portfólia kryptoměn.

  Garantované výnosy 24% ročně vám budou automaticky v poměrné části vypláceny každý měsíc na váš bankovní účet. Mimořádné výnosy, jejichž výše závisí na celkovém výkonu našeho investičního portfólia, jsou vypláceny jednou ročně v červnu.

  Celou vámi investovanou částku získáte zpátky dle vašeho rozhodnutí po jednom až pěti rocích investování.

 • Jak se získané finance zhodnocují?

  Prostředky zhodnocujeme obchodováním kryptoměn, ICO blockchain projektů a těžbou a dlouhodobým držením portfólia kryptoměn.

 • Jak mohu začít investovat?

  Začít investovat a pravidelně vydělávat můžete velice snadno. Stačí se zaregistrovat a následně provést úhradu investice ve vámi zvolené výši. Následně již vše probíhá zcela automaticky a vy sami nemusíte nic dalšího řešit. Celý proces lze taktéž zrealizovat osobně v našich kancelářích či přímo u vás doma.

 • Jak se vyplácí výnosy?

  Roční garantovaný výnos činí 24%. Tento výnos vám bude vyplácen automaticky každý měsíc na váš bankovní účet v poměrné části 2%. Když investujete například 100 000 Kč, každý měsíc vám bude vyplaceno 2 000 Kč (2%), za rok tedy celkově 24 000 Kč (24%). Výnos je vyplácen vždy k 1. dni v měsíci (za měsíc minulý).

  Našim klientům jsme se rozhodli učinit zcela výjimečnou nabídku a vyplácet navíc mimořádné roční výnosy, jejichž výše bude záviset na celkovém výkonu našeho investičního portfólia. Tyto výnosy mohou dosahovat i desítek procent ročně a jejich přesnou výši oznámíme vždy během května (za uplynulý rok). Vyplaceny budou automaticky vždy během června.

 • Kolik si mohu vydělat?

  Roční garantovaný výnos činí 24%. Pakliže provedete investici v celkové výši např. 1 mil Kč, váš výnos bude činit 240 000 Kč ročně, tzn. 20 000 Kč měsíčně. Dále vám bude jednou ročně vyplacen mimořádný výnos, jehož výše bude záviset na celkovém výkonu našeho investičního portfólia. Tento výnos může dosahovat i několika desítek procent, čímž může celkové výnosy i několikanásobně zvýšit!

 • Jaké jsou poplatky?

  Registrace stejně jako veškerá administrativa je zcela zdarma. Neúčtujeme si tedy žádné poplatky. Je nutné pouze počítat s poplatky, které si účtují banky za zprostředkování peněžních převodů.

 • Co je to Portál?

  Do Portálu se můžete přihlásit na adrese https://portal.kryptly.cz a jedná se o online sekci, která je přístupná pouze registrovaným uživatelům. Naši klienti v ní naleznou přehled provedených investic, mohou sledovat výše svých výnosů, provádět nové investice a realizovat všechny další nutné operace spojené se svým účtem. Celý Portál funguje na bezpečném šifrovaném SSL připojení, tudíž nemusíte mít o svá data žádné obavy.

 • Jak vše funguje po právní stránce?

  Vyplněním registračního formuláře automaticky souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami, které tedy slouží jako právní podklad pro naši spolupráci. Samotné investování se řídí Smlouvou o úpisu a koupi dluhopisů a Emisními podmínkami dluhopisu KRYPTLY 2018 24%. Obecně jsou dluhopisy upraveny v zákoně č. 190/2004 Sb. Zákon o dluhopisech (konkrétně § 8 až 11) a hromadné listiny v § 524 zákona č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník.

Dluhopisy

 • Co je to dluhopis?

  Jedná se o druh cenného papírů, který vyjadřuje závazek emitenta vůči věřiteli, a je s nimi spojeno právo požadovat splacení dlužné částky a vyplacení výnosu. To vše k předem stanoveným datům. Dluhopisy jsou častým cílem investic velkých bankovních domů. Ty k tomu využívají investiční fondy, které za tímto účelem zřizují a nabízejí svým klientům. Když je to dobrá investice pro banky, tak proč ne pro vás. Inkasujte stejné výnosy jako banky!

 • Proč investovat do korporátních dluhopisů?

  Protože se jedná o způsob, jak zajímavě uložit část svých financí a dosáhnout atraktivního zhodnocení. Dluhopisy jsou bezpečnou investicí pro konzervativní investory, kterým nabízejí 100% garantovanou návratnost.

 • Jaká je splatnost dluhopisu?

  Námi emitovaný dluhopis KRYPTLY 2018 24% je splatný k 1.5.2023, což je 5 let od data jeho vydání. Investor tedy po skončení splatnosti dostane zpět všechny investované prostředky navýšené o úroky (výnosy). Investice do fixně úročených dluhopisů jsou vhodné pro všechny druhy investorů, kteří hledají stabilitu svých investic.

 • Lze dluhopis odprodat před datem splatnosti?

  U dluhopisu KRYPTLY 2018 24% je možné emitenta požádat o předčasný odprodej zakoupeného dluhopisu již po 1.5.2019, tzn. po cca jednom roce od data zakoupení. Dluhopisy lze kdykoliv během doby jejich platnosti prodat jinému investorovi, avšak je nutný předešlý souhlas emitenta, který má předkupní právo.

 • Jak mohu provést objednávku dluhopisu?

  Vyplňte registrační formulář a následně v Portálu v sekci Nová investice vyplňte žádost o novou investici. Dle platebních údajů, které vám dorazí na váš e-mail, proveďte do 5 pracovních dnů úhradu investice. Do 10 pracovních dnů od přijetí vaší platby vám budou vámi vybraným způsobem zakoupené dluhopisy doručeny.

 • Musím platit daň z úrokových výnosů?

  Úroky z dluhopisů emitovaných v České republice se daní podle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů ve znění jeho pozdějších novel. U fyzických osob se daň z výnosu vybírá formou srážkové daně ve výši 15%. Vy se však o nic nemusíte starat, daň odvádí emitent, tudíž vám je vyplacen již zdaněný výnos.

 • Kdo si může dluhopis zakoupit?

  Dluhopisy si mohou zakoupit fyzické osoby starší 18ti let s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky a právnické osoby se sídlem na území České nebo Slovenské republiky.

 • Kdo je emitentem?

  Provozovatelem služby Kryptly.cz a tedy i emitentem dluhopisů je společnost VILZAR Invest Czech s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 070 39 948, spisová značka C 293473 vedená u Městského soudu v Praze.

Kryptoměny

 • Co jsou to kryptoměny?

  Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz, což je novodobý druh měny/peněz. Z hlediska zákona a daní v ČR se však nejedná o měnu, ale o věc. Tyto peníze jsou tvořené elektronicky a do oběhu jsou uvolňovány postupně a získávají se takzvaným “těžením”. Jejím nejstarším a zároveň nejznámějším a nejrozšířenějším zástupcem je Bitcoin.

  Kryptoměny získávají každým dnem stále větší popularitu po celém světě. Podporují je společnosti jako Microsoft, Subway, Alza nebo i malé kavárny či restaurace.

  O zavedení kryptoměn už uvažují dokonce i některé národní banky. Ačkoliv se to teď možná nezdá, jednou nejspíš nahradí tradiční peníze tak, jak je známe dnes.

 • Jaké jsou výhody kryptoměny?
  • Decentralizace - nemá žádnou centrální autoritu, žádnou centrální banku. Měnu nelze kontrolovat vládou či jinými institucemi (za předpokladu zajištění dostatečné distribuce decentralizace).
  • Žádný prostředník - peníze se posílají přímo bez prostředníků, bank a kreditních společností. Uživatelé spolu komunikují přímo skrze P2P sítě.
  • Celosvětová a nezná hranice – je ji možné okamžitě zaslat na druhý konec světa, stejně jako osobě, která se nachází v bezprostřední blízkosti.
  • Neprolomitelná – silné šifrování zaručuje neprolomitelnost.
  • Anonymita- s transakcí nejsou spojené žádné osobní a citlivé údaje. Nárok na finanční soukromí by měl mít každý!
  • Transparentnost - je plně transparentní díky veřejné databázi zvané blockchain, která ukazuje všechny proběhlé transakce v síti. Nemůže tak dojít k podvrhu.
  • Nízké či žádné poplatky za transakce - oproti bankám nabízí digitální měny pouze dobrovolný poplatek, který zajišťuje rychlé zpracování transakce minery (těžaři), kteří transakci zařadí do blockchainu.
  • Rychlost transakce - pokud posíláte SEPA platbu v EU, jedná se o 1 až 3 pracovní dny. Pokud chcete poslat peníze na druhou stranu světa, může se jednat o týden. Pokud ovšem využijete Bitcoin, případně jiné virtuální měny, které jsou vhodnější, jedná se o transakci v řádech vteřin, či minut.
  • Žádné odmítnuté platby - zaslanou měnu nelze po odeslání nijak stornovat nebo zrušit. Nemůže tedy dojít ani k chargebacku bankou či jinou institucí.
  • Globální hodnota - virtuální měny jsou obchodovány po celém světě prostřednictvím Internetu. Lze je takéž obchodovat na speciálních online burzách.
 • Jak se těží kryptoměny?

  Těžba je proces, při kterém se kontrolují a potvrzují transakce v síti. Tento proces celou síť také zabezpečuje. Je tedy jasné, že pro správné fungování kryptoměn je těžba nezbytná. Jelikož ale v síti neexistuje žádný centrální počítač, který by těžbu zajistil, musí těžbu zajistit počítače obyčejných uživatelů – těžařů. Těžba kryptoměn je ovšem pro výpočetní techniku velmi náročný proces, takže aby uživatelé měli motivaci těžit, tak systém těžaře bohatě odměňuje.

  Uživatel si do počítače nainstaluje speciální program a připojí počítač k internetu. Program se napojí na kryptoměnovou síť, začne zpracovávat příchozí informace a řeší u toho nelehkou matematickou úlohu. Takto pracují počítače všech těžařů. Těžař, jehož počítat vyřeší úlohu jako první, získá odměnu v podobě několika digitálních mincí.

 • Nejznámější kryptoměny?

  Bitcoin (BTC)

  Nejznámější, nejrozšířenější a taky první kryptoměna. Bitcon funguje od roku 2009, kdy ho popsal a vytvořil Satoshi Nakamoto. Do dnes se neví kdo to je a jestli je to jeden člověk nebo skupina lidí. Zkratka měny je BTC. Celkové množství Bitcoinů je omezené. Do roku 2140 bude vytěženo 21 miliónů Bitcoinů a tím to skončí. Drtivá většina bude vytěžena zhruba v roce 2030. Bitcoin je dělitelný na 8 desetinných míst a lze jím tedy platit i haléřové položky.

  Litecoin (LTC)

  Alternativní digitální měna, tzv. altcoin, založená na Bitcoinu. Litecoin vznikl 7. října 2011 a vytvořil ho Charles Lee, jako první začal využívat algoritmus scrypt. Stejně jako u bitcoinu je důležitou vlastností plná decentralizace – nikdo nemůže Litecoin jakkoli ovlivňovat, ničit, padělat, kontrolovat toky nebo způsobovat inflaci. Zkratka měny litecoin je LTC. Momentálně je litecoin považován za digitální stříbro (zlato je bitcoin). Jeho hlavní výhodou jsou menší poplatky za transakce. Celkové množství litecoinů je omezené na 84 milionů, to znamená, že jich bude 4x více něž bitcoinů.

  Ethereum (ETH)

  Ethereum je kryptoměna založená na blockchainu a zároveň decentralizovaný virtuální stroj pro běh „smart contracts” (chytrých kontraktů). Ethereum spadá do tzv. next-generation kryptoměn a někdy je také nazýváno „Bitcoin 2.0”.

  Bitcoin Cash (BCH)

  Bitcoin Cash je tzv. forkem Bitocinu. Oddělil se od něj v srpnu 2017. Důvodem oddělení byla nespokojenost části bitcoinové komunity s pomalým zpracováváním transakcí a vysokými poplatky. V bitcoinové komunitě není ale Bitcoin Cash příliš oblíben kvůli kontroverzním krokům jeho zakladatelů.

  Ripple (XRP)

  Velmi často je Ripple brán jak konkurent Bitcoinu. Ve skutečnosti se jedná o dvě naprosto rozdílné věci, které nemá smysl porovnávat. Oproti bitcoinu Ripple nabízí rychlejší čas vyrovnání a to v řádu několika málo sekund (u bitcoinu jsou to hodiny). Zatímco bitcoin se “těží”, Ripple je možné pouze nakoupit nebo získat darem.

 • Co je to blockchain?

  Blockchain je v informatice speciální druh distribuované decentralizované databáze uchovávající neustále se rozšiřující počet záznamů, které jsou chráněny proti neoprávněnému zásahu jak z vnější strany, tak i ze strany samotných uzlů peer-to-peer sítě.

  Nejčastější aplikací technologie blockchainu je použití jako účetní kniha kryptoměn, jež uchovává transakce provedené uživateli.

  Kombinace s kryptografií umožňuje zajistit anonymitu operací a zamezit neoprávněné transakce.

 • Co je to ICO?

  ICO je zkratka anglických slov Initial Coin Offering, což se dá volně přeložit jako prvotní (veřejná) nabídka digitální měny. Je to první veřejný prodej digitální měny ještě před tím, než se tato měna dostane na burzy. Projekty založené na kryptoměnách se tímto snaží získat kapitál pro své další fungování.

  Do ICO se pouštějí firmy či projekty, které jsou přesvědčené, že s využitím digitální měny či měn dokáží vyvinout či vyvinuly užitečnou platformu či například aplikaci. Nebo může jít o vytvoření úplně nové digitální měny.

  Takové projekty většinou stojí na nápadu produktu či jeho vývojové verzi, která používá vlastní kryptoměnu (tokeny). Tato měna je zásadní pro fungování projektu, a proto je předpoklad, že pokud bude projekt úspěšný, hodnota této měny poroste.

Napište nám